pühapäev, 18. november 2012

Nederdel seelik

 Mustrimaailma käsitööfoorumis hakati koos kuduma Nederdel seelikut. Piilusin seda seelikut kaua ja elasin omaette seelikute valmimisele kaasa. Kuni tekkis tunne, et tahan endale ka sellist seelikut.
Mul oli juba ammu peas mõte, et üks kootud pluus, mis mul kapis seisis pikalt ja ootas, et äkki hakkab mulle meeldima aga ei hakanud, saab omale uue elu seelikuna.
Aga millise seelikuna see oli veel lahtine. Kuni ma nägin Nederdel seelikut.
Hankisin mustri ja hakkasingi kuduma. Esialgu ehmatas ära mustrite õpetuse valikkeeled - vene, ingllise või rootsi keeles.
Hakkasin suurte kõhklustega, et kas ma saan ikka hakkama, tegema teades, et mustrimaailma foorumis saab ikka abi, kui hätta jään. Kuid mu kõhklued olid asjata ja ma saingi hakkama.Lõngaks oli Titan Wool Egitto. Värvi enam ei mäleta, sest see lõng sai algselt pluusiks ja ootas aastakese kindlasti kapis, enne kui sai uue elu seelikus. Kulus umbes 8 tokki (ma arvan, et ma soetasin algelt 8 tokki
pluusi jaoks ja see kõik ka ära kulus). Vardad olid esimesel kolmel mutriosal 3,5 ja ülemisel mustril 3,0. Teist tooni seeliku serv ja mustri ülemineku kohad on heegeldatud vähikäiguga ja lõngast Drops Safran 01, heleroosa.


1 kommentaar:

  1. oioi kui kena, peaks ka proovima kunagi... mul aga on kilomeetrine nimekiri, mis teha tahan ;)

    VastaKustuta